Urime Dashurija ime

Kur u zgjova ne mengjes
ndihesha me ndryshe se kurr,
pyeta veten perse po ndihem keshtu ?
prap nuk gjeja sepse !!
dhe rastesisht isha prane kalendarit
pash te rrumbullaksuar daten e sotit
me ra ndermend qe i dashuri im sot
24 vjetorin  do ta festoj isha e lumtur
vetem nuk mundesha te fluturoj , e te vi
te perqafoj ditlindjen tende dashurija ime te te
ta urooojjj te te themmm
TE DUAA SHUME , VITEVE TJERA SHPRESOJ TA FESTOSH TEK UNE  !!

 

Share Button
loading...