Sot eshte nje dite shum me fat

Sot eshte nje dite shum me fat per mua,sepse ne kete date,ti miku im me i mire linde.Duhet te falenderoj yjet qe me dhuruan shokun qe deshiroja gjithmon.Ishe aty kur kisha nevoj per ty.Ditelindja jote eshte dita

Shume urime Babi Ditelindjen

Nje baba qe e dua dhe e respektoj Një baba i cili i përmbush të gjitha detyrat e tij Për të mësuar, për të drejtuar, për të mbrojtur. Nese te gjithe baballaret do te ishin te tille

Te uroj i/e dashur…

Uroj trendafilat e dashurise te jene me ty, Uroj flladin e lumturisë të jetë me ty, Uroj lumin e gezimit te jete me ty, Uroj pikat e shiut te bekuara nga zoti te jene me ty.Gezuar ditelindjen

Shume urime per ty i dashur

Ti ke një vend të veçantë në jetën time që e ke pasur që në fillim. Shoh buzëqeshjen tende kur mbyll syte e mi. Emri yt është i shkruar në zemrën time.Ti ke qenë burimi im i guximit.