Te deshiroje lumturi

Te deshiroje lumturi qe te vije ne çdo mengjes tek ti, Te deshiroje buzqeshje, qe ta beje zemren tende te kendoj, Te deshiroje shoqeri te mrekullueshme qe te ndash me ta te miren dhe te keqen, dhe

Shume Urime i Dashur Baba

Ti me mesove se si te ecë, ti me mbajte doren derisa une beja hapat e pare per te ecur. Ti ma mbushe mendjen time me dije, ti me ndihmove qe ta kuptoj rendesin e jetes, ti

Urime ditelindjen…!

Ditelindja eshte gjithmone speciale pasi qe ndihmone ta kuptoni dhe ta shikoni se sa larg keni arritur dhe se sa larg do te arrini. Andaj Shume urime per ty dhe te deshiroje suksese dhe lumturi ne jete.

Urime shoqja/shoku im i dashur

Shoqeria nuk eshte diqka qe shkruhet ne leter, sepse letra mund te griset dhe te humbas. Nuk eshte as diqka qe mund te shkruhet ne gur, sepse edhe guri mund te thyhet. Por eshte e shkruar ne