Urimet e mia me te perzemerta

Urimet e mia me te perzemerta. Zoti ndricofte rruget e jetes tende dhe Fjala e Tij ndricofte zemren tende.

Je dielli qe ngroh zemren time

Je dielli qe ngroh zemren time dhe ndricon ditet e mia…. je ylberi qe i jep ngrohtesi enderrave te mia…..

Urime Ditëlindjen Motër

Ti e ke bërë fëemijërinë time të veçantë.Edhe pse kohë kanë shkuar,kujtimet e ëmbla nuk do të zbehen kurrë Dhe pa marrë parasysh se sa tmerrshëm ne luftojmë, e vërteta është se unë te kam 

Te Uroj 12 muaj lumturi

Te uroj 12 muaj lumturi, 52 weekende qetesi, 365 dite dashuri, 8760 ore paqe, 525600 minuta sukses,