Te dergoj urime

Te dergoj urime

Te dergoj urime

Te dergoj urime te ngroheta per ditelindjen tende, te uroj shendet dhe lumturi ne jete. Shume urime per ty gezofsh edhe shume pranvera te tjera sespe me te vertete je nje person special dhe une jam i/e lumtur qe kam arritur te te njohe ne kete jete. SHUM URIME PER TY ….!

Share Button
loading...