Sepse kjo esht menyra me e bukur

Sepse kjo eshte menyra

Sepse kjo esht menyra me e bukur per te shprehur gjithqka dhe per te bere te lumtur dike . Dhe un dua te t’bej te lumtur sepse e meriton vertet . Dua te t’tregoj qe ke nje rendesi teper te madhe per mua dhe gjithmon do kesh vendin tend ne zemren time pavarsisht gjithshkaje . Kjo e sotmja duhet te jete nje nder ditet me te rendesishme per ty pasi ke ditelindjen dhe un dua ta bej vertet te tille . Prandaj te uroj te kalosh nje jete te mrekullueshme dhe te suksesshme . Mos harro qe suksesi me i madh ne jete esht te kesh prane njerezit qe do . Shpresoj te kuptosh rendesine e cdo momenti te jetes tende dhe te mos pendohesh kurre per asgje . . Qofsh gjithnje ne gjendje per te realizuar endrrat e tua . Mos hiq kurre dore prej tyre . Merr dhe fal dashuri qe te jesh gjithnje e lumtur . Urime urime urime pafundesisht .

Share Button
loading...