Per ty Jeta ime...!

Per ty Jeta ime…!

Per ty Jeta ime...!

Dashuria dhe kujdesi jot ndaj meje, ma ndertuan Boten. Pa ty, une nuk jame une. Shpresoj qe ta arrish te gjitha synimet dhe te gjitha enderrat tua te behen realitet. Shume urime ty njeriu me i dashur dhe me special ne jeten time. Te Dua !

Share Button
loading...