Shume Urime i Dashur Baba

Ti me mesove se si te ecë, ti me mbajte doren derisa une beja hapat e pare per te
December 14, 2012

Urime ditelindjen…!

Ditelindja eshte gjithmone speciale pasi qe ndihmone ta kuptoni dhe ta shikoni se sa larg keni arritur dhe se
December 14, 2012

Urime shoqja/shoku im i dashur

Shoqeria nuk eshte diqka qe shkruhet ne leter, sepse letra mund te griset dhe te humbas. Nuk eshte as
December 14, 2012

Ti je njeri special ne kete Bote

Egzistojne disa njerez special ne Bote, ata jane ne gjendje te bejne shume gjera per te tjeret duke mos
December 14, 2012