Shume urime per ty

Kur linde ti prinderit tuaj jane bekuar me ty, kur ti u bere shoqeja ime u bekova edhe une,
December 18, 2012

Te deshiroje vetem nje gje

Te deshiroje vetem nje gje, qe ta shikosh veteveten tuaj ashtu siq te shoh une, vetem atehere do ta
December 18, 2012

Ylli me emrin tënd

Nga te gjitha yjet qe ke pare naten, I kam vene emrin njerit yll me emrin tënd. Dhe kjo
December 14, 2012

Te deshiroje lumturi

Te deshiroje lumturi qe te vije ne çdo mengjes tek ti, Te deshiroje buzqeshje, qe ta beje zemren tende
December 14, 2012