Kam tre deshira

Kam tre deshira per ditelindjen tende. E para, shpresoj qe kjo ditelindje te mesoj ty diqka te re, E
January 18, 2013

Urime e dashur Nënë

A e di se cili eshte vendi im me i dashur ne bote? Jane krahet e tu kur me
January 13, 2013

Gezofsh dhe shume te tjera

Nuk do te me bezdiste te te tregoja ty çdo dite se sa shume te dua, sa shume kujdesem
January 13, 2013

Desha te gjeja nje fraze

Desha te gjeja nje fraze te jashtezakonshme…por nuk ekziston asnje aq te bukur sa te transmetoje dashurine time…mqs thjeshtesia
January 13, 2013