E dashura bija ime

E dashure vajza ime sot eshte dita me speciale per ty, eshte koha per te ngrene embelsire dhe te
January 24, 2013

E dashur moter

E dashur moter! Ndihem shume krenar/e te te therras ty MOTER. Je ajo qe me mbeshtete ne çdo rruge
January 24, 2013

Sot ke ditelindjen

Sot ke ditelindjen  kete se harroj  sot kete dite  me hare e festoj edhe pse ste kam  afer meje ty 
January 22, 2013

Thinking of you

Thinking of you with love on your birthday and wishing you everything that brings you happiness today and always.
January 18, 2013