Sot ke ditelindjen

Sot ke ditelindjen

Sot ke ditelindjen  kete se harroj  sot kete dite  me hare e festoj edhe pse ste kam  afer meje ty  une ta festoj 

Share Button
Lexo me shume →
Thinking of you

Thinking of you

Thinking of you with love on your birthday and wishing you everything that brings you happiness today and always.

Share Button
Lexo me shume →
Kam tre deshira

Kam tre deshira

Kam tre deshira per ditelindjen tende. E para, shpresoj qe kjo ditelindje te mesoj ty diqka te re, E dyta, shpresoj qe te kesh nje dite te mbush me hare qe ta kujtosh gjithmone me buzqesheje, dhe e Treta, te deshiroj qe

Share Button
Lexo me shume →
Urime e dashur Nënë

Urime e dashur Nënë

A e di se cili eshte vendi im me i dashur ne bote? Jane krahet e tu kur me perqafojne. Ne kete dite speciale, me jep nje perqafim dhe te festojme ditelindjen tende e

Share Button
Lexo me shume →
Gezofsh dhe shume te tjera

Gezofsh dhe shume te tjera

Nuk do te me bezdiste te te tregoja ty çdo dite se sa shume te dua, sa shume kujdesem perty, sa shume te besoj ty dhe sa shume me duhesh ti. Mirpo kjo fraze do te ishte shume e gjate andaj

Share Button
Lexo me shume →