E dashura bija ime

E dashura bija ime

E dashure vajza ime sot eshte dita me speciale per ty, eshte koha per te ngrene embelsire dhe te kendojm disa kenge mjafte te bukura. Mos harro qe Mami te do shume dhe je drita e syve te mij.

Share Button
Lexo me shume →
E dashur moter

E dashur moter

E dashur moter! Ndihem shume krenar/e te te therras ty MOTER. Je ajo qe me mbeshtete ne çdo rruge qe une zgjedh, je ajo me te cilen flas per çdo problem dhe gezim timin. Ti per mua je shume speciale

Share Button
Lexo me shume →
Sot ke ditelindjen

Sot ke ditelindjen

Sot ke ditelindjen  kete se harroj  sot kete dite  me hare e festoj edhe pse ste kam  afer meje ty  une ta festoj 

Share Button
Lexo me shume →
Thinking of you

Thinking of you

Thinking of you with love on your birthday and wishing you everything that brings you happiness today and always.

Share Button
Lexo me shume →
Kam tre deshira

Kam tre deshira

Kam tre deshira per ditelindjen tende. E para, shpresoj qe kjo ditelindje te mesoj ty diqka te re, E dyta, shpresoj qe te kesh nje dite te mbush me hare qe ta kujtosh gjithmone me buzqesheje, dhe e Treta, te deshiroj qe

Share Button
Lexo me shume →
Urime e dashur Nënë

Urime e dashur Nënë

A e di se cili eshte vendi im me i dashur ne bote? Jane krahet e tu kur me perqafojne. Ne kete dite speciale, me jep nje perqafim dhe te festojme ditelindjen tende e

Share Button
Lexo me shume →