Te Urojë

Deshta të gjeja një frazë të jashtëzakonshme… por nuk ekziston asnjë aq e bukur sa të transmetojë dashurinë time…
December 1, 2012

Urime Babi!

Babi im të uroj nga zemra edhe 100 pranvera të lumtura dhe plot dashuri dhe harmoni familjare. Uroj që
December 1, 2012

Le te jet çdo dite

Le te jet çdo dite e ardhshme më e mire le te jesin të gjithat simbas deshires tende, kur
December 1, 2012

Urimet e mia me te perzemerta

Urimet e mia me te perzemerta. Zoti ndricofte rruget e jetes tende dhe Fjala e Tij ndricofte zemren tende.
December 1, 2012