Urime zemra ime

Zemer e di qe prindrit jan hajdutet me te medhej ne bot se dit e 24 e vodhen horizontit
December 3, 2012

Me lule ne dore

Me lule ne dor me respekt shpirtror me dashuri te vertet urime ditlindjen per jet…. me ngjyr te kuqe
December 3, 2012

Kur qirinjet te i fikesh

Kur qirinjet te i fikesh N’deshire me fut dhe mua Jam une e dashura
December 3, 2012

Sot eshte ditelindja jote

Sot eshte ditelindja jote me zemer te uroj fat e lumturi drita e zotit rrugen ta ndriqofte  stacionii fundit
December 2, 2012