Mendoje si mireseardhje

mendoje si mirseardhje

Asnjeher mos e mendo ditlindjen si lamtumiren e nje viti te shkuar 
sepse nuk do mundje kurr ta festoje ate.. 
mendoje si mireseardhjen e nje viti plot dashuri,lumturi fat dhe sukses…….. 
u befsh 100 vjec

Share Button
loading...