Kam tre deshira

Kam tre deshira

Kam tre deshira

Kam tre deshira per ditelindjen tende. E para, shpresoj qe kjo ditelindje te mesoj ty diqka te re, E dyta, shpresoj qe te kesh nje dite te mbush me hare qe ta kujtosh gjithmone me buzqesheje, dhe e Treta, te deshiroj qe dite te ketilla te vijne tek ti çdo dite. Shume Urime per Ty…!

Share Button
loading...