Ti je njeri special ne kete Bote

Je njeri special ne kete Bote

Egzistojne disa njerez special ne Bote, ata jane ne gjendje te bejne shume gjera per te tjeret duke mos pritur asgje ne shkembim. Ti je njera nga keta persona dhe sot eshte ditelindja jote, te deshiroje qe te gjithat e mira qe bene per te tjeret te te kthehen tek ty.

Share Button
loading...