Je dielli qe ngroh zemren time

Je dielli qe ngroh zemren time

Je dielli qe ngroh zemren time
dhe ndricon ditet e mia….
je ylberi qe i jep ngrohtesi
enderrave te mia…..
Gezuar Ditelindjen zemra ime!

Share Button
loading...