Te Ndryshme Archive

Te deshiroje lumturi

Te deshiroje lumturi qe te vije ne çdo mengjes tek ti, Te deshiroje buzqeshje, qe ta beje zemren tende te kendoj, Te deshiroje shoqeri te mrekullueshme qe te ndash me ta te miren dhe te keqen, dhe

Urime ditelindjen…!

Ditelindja eshte gjithmone speciale pasi qe ndihmone ta kuptoni dhe ta shikoni se sa larg keni arritur dhe se sa larg do te arrini. Andaj Shume urime per ty dhe te deshiroje suksese dhe lumturi ne jete.

Ti je njeri special ne kete Bote

Egzistojne disa njerez special ne Bote, ata jane ne gjendje te bejne shume gjera per te tjeret duke mos pritur asgje ne shkembim. Ti je njera nga keta persona

Ju dergoj nje pellumb te bardhe

Ju dergoj nje pellumb te bardhe si simbol i paqes, ne njerin krah sjell lumturi e ne krahun tjeter shendet e ne sqep nje leter qe