Per Familje Archive

Urime e dashur Moter

Ti je speciale, ti je motra e cilat perlahet me mua, luan me mua, me ndihmone, me bertet. Por mbi te gjitha ti je motra ime me nje zemer te bute dhe te dua shume motra ime

Te deshiroje vetem nje gje

Te deshiroje vetem nje gje, qe ta shikosh veteveten tuaj ashtu siq te shoh une, vetem atehere do ta kuptosh se

Shume Urime i Dashur Baba

Ti me mesove se si te ecë, ti me mbajte doren derisa une beja hapat e pare per te ecur. Ti ma mbushe mendjen time me dije, ti me ndihmove qe ta kuptoj rendesin e jetes, ti

Ti je njeri special ne kete Bote

Egzistojne disa njerez special ne Bote, ata jane ne gjendje te bejne shume gjera per te tjeret duke mos pritur asgje ne shkembim. Ti je njera nga keta persona