Per Dashuri Archive

Je dielli qe ngroh zemren time

Je dielli qe ngroh zemren time dhe ndricon ditet e mia…. je ylberi qe i jep ngrohtesi enderrave te mia…..

Te Uroj 12 muaj lumturi

Te uroj 12 muaj lumturi, 52 weekende qetesi, 365 dite dashuri, 8760 ore paqe, 525600 minuta sukses,

Nje yll ne qiell sa bukur

Nje yll ne qiell sa bukur shendrit kjo e hene e zbeht po ma fal pak drit qielli i kalter diqka

Sepse kjo esht menyra me e bukur

Sepse kjo esht menyra me e bukur per te shprehur gjithqka dhe per te bere te lumtur dike . Dhe un dua te t’bej te lumtur sepse e meriton vertet . Dua te t’tregoj qe ke nje