Per Dashuri Archive

Te deshiroj gjithë te mirat

Sot eshte nej dite speciale per ty, nje dite mjafte e rendesishme jo vetem ne jeten tende mirpo ne jeten e te gjithe atyre qe kan rendesi per ty. Vitet kalojn mirpo ti mbetesh personi me i

Urime e Dashura Ime

Per vajzen e cila me ndihmoj ta kuptoj definicionin e jetes ne thelb. Ditelindja jote eshte nej dite shume speciale per mua dhe shume e rendesishme per ne te dy. Te dua shume bukuroshja ime, jeta ime,

I dashur Burrë

Ti je arsyeja per te cilen jetoj, ti je vete lumturia per mua. Pa ty çdo gje duket e thate, pa ty çdo gje duket e pa-kompletuar. PA TY as Jeta nuk ka kuptim. Je arsyeja per

Sot ke ditelindjen

Sot ke ditelindjen  kete se harroj  sot kete dite  me hare e festoj edhe pse ste kam  afer meje ty  une ta festoj