Per Dashuri Archive

Urime Ditelindjen Dashuria Ime!

Dashuria jone kurr nuk do te plaket, pasi qe se bashku ne gjithmone do jemi te rinje, shpresoj qe keshtu gjithmone te pijme nga Fontana e Rinise dhe Dashuris. Andaj dashuria e jetes sime, Urime Ditelindjen dhe

Shume Urime per TY !

Shpresoj qe te gjitha deshirat tua te te plotesohen, Te uroje qe te gjitha enderrat tua te te behen realitet, Te deshiroje cdo te mire ne jete. Mos harro sot eshte dita jote QESHU dhe kalo sa

Ti je duke e festuar ditelindjen

Ti je duke e festuar ditelindjen tende, mirpo une dhe shume te tjere jane duke festuar diten kur ti erdhe ne kete Bote dhe e bere Boten tone me te mire, ti e bere nje bote me

Shume Urime per Ty…

Per ty sot eshte nje dite shume e veçante  andaj se bashku me gezimin dhe gjithe rendesin e kesaj dite te veçante  per ty dhe gjithashtu per mu dhe te gjithe ate qe te duan dhe ti