Mam Urime per TY

Nënë Shume Urime per Ty

Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres! Shume […]

Share Button
Lexo me shume →
Shume Urime per TY!

Shume Urime per TY!

Eshte mese e sigurte qe miqet tua gjithmone e mbajne ne mend Ditelindjen tende dhe harrojne moshen tuaj, mirpo shoqeria e mire e kujton gjithmone ditelindjen tende, dhe te bene qe te harrosh moshen tuaj! Prandaj sot eshte dita jote, festoje ne menyren me te mire te mundshme, dhe shume urime per ty!

Share Button
Lexo me shume →
Urime Ditelindjen Dashuria Ime

Urime Ditelindjen Dashuria Ime!

Dashuria jone kurr nuk do te plaket, pasi qe se bashku ne gjithmone do jemi te rinje, shpresoj qe keshtu gjithmone te pijme nga Fontana e Rinise dhe Dashuris. Andaj dashuria e jetes sime, Urime Ditelindjen dhe i gezofsh edhe shume pranvera te tjera se bashku me mua!

Share Button
Lexo me shume →
Shume Urime per TY !

Shume Urime per TY !

Shpresoj qe te gjitha deshirat tua te te plotesohen, Te uroje qe te gjitha enderrat tua te te behen realitet, Te deshiroje cdo te mire ne jete. Mos harro sot eshte dita jote QESHU dhe kalo sa me mire te jete e mundshme ne kete dite speciale per ty. Mos harro qe ti je njera […]

Share Button
Lexo me shume →
Urime per yllin

Shume Urime per Yllin qe shendrit…!

Sot eshte nje dite e veqante per ty, eshte dita kur ne kete Bote erdhi nje Engjull, eshte dita kur kesaj bote iu shtua nje YLL qe shendrit ne menyren me te mire te mundshme ne jeten tone. Shpresoj qe fati, lumturia dhe suksesi te te percjellin ty ne cdo hap te jetes, shpresoj dhe […]

Share Button
Lexo me shume →